TOMCIO PALUCH

Tel. 793-050-087

Przedszkole Tomcio Paluch zaprasza!
..zdrowe posiłki, dziecięce zabawy, zajęcia edukacyjne i wiele innych..
Zobacz w zakładce Galeria wnętrze naszego Przedszkola!
..kliknij w obrazek i zostaniesz przeniesiony do galerii zdjęć..

Przedszkole Tomcio Paluch to domowe ciepło i troskliwa opieka

dla Dziecka oraz gwarancja bezpieczeństwa i rozwoju.

 

Zaczęliśmy od żłobka, który powstał zgodnie z wymogami Ustawy Żłobkowej a budynek, w którym się mieści został od początku zaprojektowany i wybudowany z myślą o dzieciach. Od 2015  r.  utworzyliśmy  kameralny  oddział  przedszkolny  do  którego  można  dołączyć  mając zaledwie  2,5  lat.  Przestrzeń,  w  której  przebywają  nasi Podopieczni jest  specjalnie dostosowana do obowiązujących norm i ich potrzeb.
 
Zatrudniamy profesjonalną, zaangażowaną i pełną pomysłów kadrę, której celem nadrzędnym jest sprawić, aby dzieci nam powierzone każdego dnia przeżywały wartościowe chwile, które ukształtują w nich ciekawość świata.
 
Przedszkole  Tomcio  Paluch  mieści  się  w  Poznaniu  przy  ulicy  Poznańskie  Sady,  z  bardzo dogodnym dojazdem  (miejsca parkingowe, przystanek autobusowy przy ogrodzeniu). Mamy duży  ogród  z  bezpiecznym,  kolorowym  placem  zabaw  dostosowanym do  potrzeb przedszkolaków. Wnętrza zaprojektowaliśmy i umeblowaliśmy tak, aby najlepiej stymulowały rozwój  naszych  Podopiecznych. Zarówno  budynek   jak  i  wszystkie  sprzęty  oraz  zabawki spełniają normy bezpieczeństwa, higieny, przeciwpożarowe, posiadają niezbędne atesty.

            

Współpracujemy między innymi z :

filharmonie
ogrod ekologiczny
Aby zapewnić najlepsze warunki, z myślą o najmłodszych, wyposażyliśmy nasz budynek w ogrzewanie podłogowe oraz w system rekuperacji, czyli wymiennik powietrza, by zapewnić świeże i o optymalnej temperaturze powietrze w salach.
 
 SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! REKRUTACJA TRWA!
 
Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu +48 793-050-087

 

Do dnia 15.10.2016 korzystaliśmy z projektu

nr projektu: RPWP.08.01.01-30-0054/15

pt.: Podniesienie jakości kształcenia w przedszkolu i zwiększenie ilości dostępnych miejsc przedszkolnych

realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014+

Priorytet VIII, Poddziałanie 8.1.1