TOMCIO PALUCH

Tel. 793-050-087

Nadszedł oczekiwany dzień. Dnia 03.12.2015r w Żłobku i Przedszkolu Tomcio Paluch dzieci wspólnie z rodzicami ubierały w swojej sali choinkę. Wszyscy wzięli udział w KONCERCIE ŚWIĄTECZNYM – śpiewaliśmy kolędy, braliśmy udział w zabawach, zapaliliśmy zimne ognie. Przy świątecznych melodiach przystąpiliśmy do ubierania choinki. Początkowo choinka wyglądała skromnie, ale dzieci z pomocą rodziców zmieniły je w piękne, kolorowe drzewka. W tym roku nasze choinki są wyjątkowa, ponieważ dzieci zawieszały na nich przeróżne ozdoby samodzielnie wykonane. No… może z małą pomocą rodziców. Dzieci podchodziły i ubierały choinkę z dużym zaangażowaniem i przejęciem. Końcowy efekt wspólnej pracy był oszałamiający. Ubogie drzewko zmieniło się w różnobarwną Pannę zieloną. Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy mogli zjeść coś słodkiego, życząc wszystkim Wesołych Świąt.

Do obejrzenia zdjęć z tego spotkania zapraszamy na Facebooka.